Karsuma vārti neglābj Maskavas Dinamo no zaudējuma Lokomotiv

Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums sestdien izcēlās ar vārtu guvumu Kontinentālās Hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas otrajā mačā, tomēr Maskavas Dynamo komanda, ko pārstāv arī Kaspars Daugaviņš, bet trenē Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, cieta zaudējumu.

Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē divkārtējā līgas čempione ar rezultātu 1:2 savā laukumā piekāpās Jaroslavļas Lokomotiv.

Spēles rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja Lokomotiv spēlētājs Sergejs Plotņikovs, bet 49.minūtē Karsums panāca izlīdzinājumu 1:1, iespiežot ripu vārtos pēc ļoti sīvas cīņas vārtu priekšā. Tomēr jau četras minūtes vēlāk Lokomotiv komandai uzvaru izrāva amerikānis Džefs Plets, kuram ir baltkrievu pase.

Šajā mačā Karsums nospēlēja 18 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar četriem metieniem un diviem spēka paņēmieniem, bet zaudēja abos iemetienos, kuros piedalījās. Savukārt Daugaviņš laukumā aizvadīja pat 19 minūtes un 36 sekundes, izceļoties ar sešiem metieniem pa vārtiem.

Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1, turklāt nākamie divi mači risināsies Jaroslavļā.