Karsuma un Daugaviņa vārti ļauj Maskavas Dynamo ar 2:0 uzvarēt CSKA

1 komentārs

Kontinentālās Hokeja līgas spēlē Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa gūtie vārti ļāva Maskavas Dynamo svētdien ar 2:0 uzvarēt KHL līderus Maskavas CSKA.

Harija Vītoliņa trenētais Maskavas Dynamo guva svarīgu uzvaru cīņā par trešo vietu Kontinentālās Hokeja līgas Rietumu konferencē. Dynamo konkurenti Helsinku Jokerit svētdien pēcspēles metienu sērijā piekāpās vēl vienam Rietumu grandam Sanktpēterburgas SKA ar 1:2.

Trešā perioda 7. minūtē Aleksejs Cvetkovs, atrazdamies aiz CSKA vārtiem, piespēlēja Denisam Mosaļovam uz labo iemetiena apli, sekoja piespēle uz vārtu priekšu Karsumam un Mārtiņš meta ripu Iļjas Sorokina vārtos.

Trešā perioda piektajā minūtē Dynamo aizsargs Aleksandrs Osipovs no uzbrukuma zonas vidus meta pa vārtiem, Sorokins ripu atvairīja, taču pirmais pie tās piesteidzās Kaspars Daugaviņš un guva savus 22. vārtus šosezon. Svarīga Dynamo uzvara Maskavas derbijā 2:0.