Karolam, Amalfitano un Dauningam vārti West Ham 3:0 uzvarā pār Hull

Otrajā Anglijas Premjerlīgas svētdienas spēlē West Ham United savā Boleyn Ground stadionā ar 3:0 apspēlēja Hull City. Vārtus Londonas kluba labā guva Endijs Karols, Morgans Amalfitano un Stjuarts Daunings.

49.minūtē Endijs Karols bija pirmais pie Hull City vārtsarga Alana Makgregora atsistās bumbas un guva savus piektos vārtus sezonā. 69.minūtē Morgans Amalfitano soda laukumā pārcēla bumbu pāri Makgregoram un palielināja rezultāta starpību. Pēc trīs minūtēm West Ham kamerūniešu pussargs Aleks Songs ar caururbjoši piespēli pretuzbrukumā izvirzīja Stjuartu Dauningu, kurš precīzi sita vārtu labajā stūrī – 3:0, West Ham desmitā uzvara Premjerlīgā šosezon.