Kamaniņu braucējam Kivleniekam piektā vieta Eiropas čempionātā

0 komentāri

Latvijas kamaniņu braucējs Inārs Kivlenieks svētdien izcīnīja piekto vietu olimpiskajā Soču trasē Krievijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas noslēdzošajā, devītajā, posmā, kas vienlaicīgi ir arī Eiropas čempionāts.

Pēc pirmā brauciena Kivlenieks bija ceturtais, taču otro braucienu viņam izdevās veikt vairāk nekā par sekundes desmitdaļu ātrāk, taču tas neļāva ielauzties labāko trijniekā. Notika pretējais, un Kivlenieks vienu vietu zaudēja, jo ļoti labus otros braucienus veica vācieši Fēlikss Lohs un Andijs Langenhans.

Par Eiropas čempionu un šī Pasaules kausa posma uzvarētāju tika kronēts krievs Semjons Pavļičenko, kurš Kivlenieku apsteidza par 0,397 sekundēm. Savukārt otrajā vietā ierindojās vēl viens Krievijas sportists Aleksandrs Peretjagins, uzvarētājam zaudējot 0,232 sekundes. Pirmo trijnieku tikmēr noslēdza šīs sezonas Pasaules kausa ieguvējs Lohs, kuram sekoja Langenhans un Kivlenieks. No labāko trijnieka latvietis atpalika par 0,078 sekundēm. Līdz ar to Pavļičenko šosezon Siguldā izcīnītajam pasaules čempiona titulam pievienojis arī Eiropas zeltu.

Savukārt vēl viens Latvijas kamaniņu braucējs Artūrs Dārznieks svētdien ierindojās vien 17.vietā, bet Eiropas čempionāta vērtējumā viņš bija divas pozīcijas augstāk. Pēc pirmā brauciena latvietis vēl atradās pirmajā desmitniekā. Tikmēr uzreiz aiz viņa svētdien sekoja jaunais Riks Kristens Rozītis.

Pirms mēneša viens no Latvijas vadošajiem kamaniņu braucējiem Kristaps Mauriņš piedzīvoja smagu kritienu treniņu laikā un viņam šī sezona jau ir noslēgusies.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas