Kamaniņas Siguldā slīd pilnā sparā

0 komentāri

Šodien 45.FIL Pasaules čempionātā kamaniņu sportā jau izcīnītas pirmās medaļas – divniekos par pasaules čempioniem kļuva vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, bet mūsu Andris un Juris Šici bija sestie.

Piektdien sportisti, treneri, funkcionāri, arī Siguldas bobsleja un kamaniņu trases darbinieki bija priecīgi un labā omā. Tika veikta starta numuru izloze, pēdējie treniņbraucieni.

Latvijas izlases sportists Riks Kristens Rozītis ar gatavību startiem ir apmierināts. Un ar Siguldus gatavību čempionātam ir apmierināts Latvijas kamaniņu sporta federācijas prezidents Atis Strenga.

Piektdienas vakarā tumšajā un vienlaicīgi izgaismotajā Siguldā notika 45.FIL Pasaules čempionātā kamaniņu sportā atklāšana. Vidzemes Šveice ir gatava cīņai par medaļām!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas