Jelgava pēc 19 gadu pārtraukuma izcīna Latvijas čempionāta medaļas

Latvijas futbola čempionāta pēdējās kārtas spēlē Jelgavas futbolisti izbraukumā ar 3:0 uzvarēja METTA/Latvijas Universitāte un pēc 19 gadu pārtraukuma izcīnīja bronzas medaļas.

Jelgavnieki visus trīs vārtus guva spēles 2.puslaikā. 48. minūtē Boriss Bogdaškins ar galvu precīzi raidīja bumbu tālajā vārtu stūrī, atklājot spēles rezultātu. Pēc divām minūtēm Jurģis Kalns ar kaut ko līdzīgu centās atbildēt pie Jelgavas vārtiem, tiesa, nesekmīgi. 2:0 tika panākts 68. minūtē, kad pēc laba Eribas reida pa labo malu Bogdaškins saņēma bumbu pie soda laukuma robežas un ar spēcīgu sitienu raidīja bumbu vārtos. 77. minūtē treknu punktu spēlei pielika Artis Jaudzems , līdz ar to garantējot jelgavniekiem tobrīd vēl nezināma kaluma medaļas šī gada SMScredit.lv Virslīgas sezonā. Pēc Skonto uzvaras ar 4:1 pār Rīgas Daugavu, kļuva zināms, ka Jelgava šosezon kaklā kārs bronzas medaļas. Skonto izcīnīja 2.vietu, bet Latvijas čempionu titulu jau bija nodrošinājuši Ventspils futbolisti.