Jēkabpils basketbolisti svarīgā Aldaris LBL duelī pārliecinoši uzvar Barons/LDz

Aldaris Latvijas Basketbola līgas regulārā čempionāta mačā sestdien valsts trešais spēcīgākais klubs Jēkabpils ar 85:63 izbraukumā uzvarēja Barons/LDz komandu, vēl vairāk saasinot situāciju cīņā par kopvērtējuma piekto vietu.

Ja pēc pirmās ceturtdaļas viesiem bija vien trīs punktu pārsvars, tad otrajā ceturtdaļā Jēkabpils panāca jau 15 punktu handikapu. Trešajā ceturtdaļā mājinieki sāncenšiem lielus draudus neradīja, kas ļāva jēkabpiliešiem pozīcijas nostiprināt un vēlāk arī pārliecinoši nosargāt.

Lietuvietis Dovīds Rediks, aizvadot maču pret savu bijušo komandu, uzvarētāju labā guva 25 punktus, bet 12 punktus iekrāja Jānis Pozņaks.

Barons/LDz komandā ar 20 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām izcēlās horvāts Mateo Kedžo, bet ukrainis Pavlo Burenko guva 15 punktus.

Barons/LDz vienība iepriekšējās četrās spēlēs bija izcīnījusi trīs uzvaras, tikmēr Jēkabpils komanda, lai arī četrus iepriekšējos mačus spēlējusi mājās, visas spēles bija zaudējusi.

Iepriekš Barons/LDz un Jēkabpils šosezon LBL turnīrā tikušās divas reizes, abos gadījumos uzvaras izcīnot rīdziniekiem.