Jaromirs Jāgrs kļūst par sesto labāko snaiperi NHL vēsturē

Nacionālās Hokeja līgas spēlē Bostonas Bruins pirmdien ar 4:2 uzvarēja Ņūdžersijas Devils. Zaudētāju labā vienus vārtus guva Jaromirs Jāgrs, kļūstot par sesto visu laiku rezultatīvāko NHL hokejistu.

Pirmajā trešdaļā Trevis Zajacs izvirzīja vadībā Devils hokejistus, bet Bruins atbildēja ar precīziem Karla Soderberga un Patrisa Beržerona metieniem. Otrā perioda vidū savus trešos vārtus šosezon guva Jaromirs Jāgrs, uz ko Bostona atkal atbildēja ar diviem Seta Grifina un Reilija Smita vārtu guvumiem.

Jaromiram Jāgram tie bija 708 vārti NHL karjerā, un tagad viņš visu laiku rezultatīvāko hokejistu sarakstā dala sesto vietu ar Maiku Gārtneru. Nākamais mērķis ir Fils Espozito ar 717 vārtiem.