Jānis Strēlnieks gūst 8 punktus, viņa Brose Baskets svin 8 uzvaru pēc kārtas

Latviešu saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks svētdien guva astoņus punktus Vācijas basketbola regulārā čempionāta mačā, palīdzot Bambergas Brose Baskets komandai savā laukumā ar rezultāti 94:75 pārspēt Gottingen vienību un svinēt jau astoto uzvaru pēc kārtas.

Strēlnieks laukumā pavadīja 23 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā realizēja vienīgo divpunktu metienu un divus no sešiem tālmetieniem. Tāpat latvietis iekrāja trīs rezultatīvas piespēles, vienu atlēkušo bumbu, trīs kļūdas, divas piezīmes un piecus efektivitātes koeficienta punktus. Amerikānis Raiens Tompsons uzvarētāju labā guva 23 punktus.

Līdzšinējās 18 čempionāta spēlēs Bambergas klubs izcīnījis 15 uzvaras, kopvērtējumā ieņemot otro vietu. Līderi ar 17 panākumiem ir Berlīnes Alba basketbolisti.

Iepriekšējā sezonā Brose Baskets nepārvarēja Vācijas čempionāta ceturtdaļfināla barjeru, bet pirms tam četrus gadus pēc kārtas izcīnīja zelta medaļas. Šosezon Brose Baskets spēlē arī Eiropas kausa sacensībās, kur iekļuvusi otrajā posmā.

Iepriekš no Latvijas basketbolistiem Bambergas komandā spēlējis latvietis Uvis Helmanis, kurš tāpat kā Strēlnieks nāk no Talsiem. Helmanis šo vienību pārstāvēja no 2002. līdz 2006.gadam.