Jāņa Blūma Panathinaikos izbraukumā zaudē Minhenes Bayern

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

Latvijas basketbolists Jānis Blūms ceturtdien guva sešus punktus Turkish Airlines Eirolīgas spēlē, bet viņa Atēnu Panathinaikos ar 75:81 izbraukumā zaudēja Minhenes Bayern.

Pēc pirmā puslaika Jāņa Blūma Panathinaikos bija vadībā 35:32. Vēl trešās ceturtdaļas beigās grieķu klubam bija +6 – 55:49. Pēdējo periodu Bayern iesāka ar precīzu Heiko Šafarčika tālmetienu, precīzi meta arī Nihads Džedovičs, Antons Gavels un Minhens klubs atrāvās no titulētajiem sāncenšiem. Pēdējā minūtes grozā nekrita ne Dimitrisa Diamantida, ne arī Jāņa Blūma metieni un Panathinaikos piedzīvoja zaudējumu 75:81.

Blūms nepilnās 17 minūtēs iemeta divus no trim trīspunktniekiem, nopelnīja divas piezīmes un spēli beidza ar efektivitātes koeficientu +3.

Par prieku saviem līdzjutējiem, Klaipēdas Neptunas ar 83:81 uzvarot Belgradas Crvena Zvezda, svinēja pirmo uzvaru Eirolīgā. Spēles pēdējā minūtē izšķirošo grozu mājniekiem guva Valds Vasiļus, bet atbildes uzbrukumā Crvena Zvezda basketbolists Markuss Viljamss netrāpīja tālmetienu.