Itālijas A sērijas čempionātā Roma strīdīgi uzveic Udinese

Panākumu Itālijas A sērijas futbola čempionāta spēlē otrdien izcīnīja Roma komanda, kas ar rezultātu 1:0 izbraukumā pieveica Udinese komandu, tomēr vienīgos vārtus guva strīdīgā epizodē.

Romas klubs uz maču bija devies bez vairākiem spēlētājiem, kas gatavojas Āfrikas Nāciju kausā, tomēr izcīnīja uzvaru, 17.minūtē vienīgos vārtus gūstot aizsargam Davidem Astori, kurš precīzi sita ar galvu pēc soda sitiena. Kaut papildtiesnesis norādīja, ka bumba nav pilnībā šķērsojusi vārtu līniju, pēc galvaspilsētas kluba protestiem galvenais tiesnesis nolēma vārtu guvumu ieskaitīt, tomēr atkārtojumi parāda, ka tas nebija jādara.

“Roma uzvarēja, un mēs to pieņemam. Tomēr, ja papildu tiesneši tiek pilnībā ignorēti, jautājums, kāda no viņiem jēga,” pēc cīņas pauda Udinese galvenais treneris Andrea Stramačioni.

Cīņas turpinājumā Udinese bija lieliskas iespējas panākt izlīdzinājumu, tomēr neviena no tām netika izmantota. Pēdējās minūtēs pat soda laukumā tika nogāzts mājinieku spēlētājs Panagiotis Kone, tomēr 11 metru soda sitiens netika piešķirts.