Inārs Kivlenieks izcīna 12.vietu Pasaules kausa posmā Oberhofā

0 komentāri
Inārs Kivlenieks izcīna 12.vietu Pasaules kausa posmā Oberhofā
Foto: EPA/LETA

Latviešu kamaniņu braucējs Inārs Kivlenieks sestdien izcīnīja 12.vietu Oberhofas trasē Vācijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas piektā posma sacensībās, lai arī pēc pirmā brauciena viņš noslēdza labāko astoņnieku.

Pirmo braucienu Kivlenieks veica 43,847 sekundēs, kas lika no līdera Fēliksa Loha no Vācijas atpalikt par 0,342 sekundēm. Labāko pieciniekam latvietis zaudēja 0,041 sekundi, bet savu tuvāko sekotāju apsteidza vien par 0,004 sekundēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otro braucienu Kivlenieks veica 43,928 sekundēs, kas bija vien 13.labākais veikums, summā zaudējot četras pozīcijas. Uzvaru nosargāja Lohs, kuram latvietis zaudēja 0,947 sekundes.

Pārējie trīs Latvijas pārstāvji Artūrs Dārznieks, Kristaps Mauriņš un Riks Kristens Rozītis pēc pirmā brauciena sekoja viens aiz otra no 21. līdz 23.vietai, līderim zaudējot ap 0,6 sekundēm. Otrajā braucienā Mauriņš uzrādīja 15.laiku un summā ieņēma 20.vietu 1,230 sekundes aiz uzvarētāja, Dārznieks ar 25.laiku braucienā atkāpās uz 24.pozīciju 1,453 sekundes aiz Loha, bet Rozītis pēc 26.vietas braucienā ierindojās 26.pozīcijā arī summā 1,570 sekundes nopakaļus pirmās vietas ieguvējam.

Otrajā vietā 0,211 sekundes aiz Loha sekoja viņa tautietis Andijs Langenhans, bet trešais bija amerikānis amerikānis Kriss Mezdzers, kurš finišēja 0,638 sekundes aiz uzvarētāja. Kopumā sacensībās piedalījās 31 sportists.

Kopvērtējumā pirms šī posma vīriem pārliecinošs līderis ar 463 punktiem bija iepriekšējo trīs sezonu kopvērtējuma uzvarētājs Lohs, bet Kivlenieks un Mauriņš ar attiecīgi 71 un 59 punktiem ieņēma 25. un 27.vietu. Dārznieks ar 43 punktiem atrodams 30.pozīcijā, bet Rozītis ar 27 punktiem ieņēma 37.vietu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas