Ikaunieka Metz Francijas čempionātā ar 1:2 zaudē Evian futbolistiem

Kārtējo zaudējumu Francijas futbola čempionāta mačā sestdien piedzīvojusi latviešu uzbrūkošā pussarga Jāņa Ikaunieka pārstāvētā Metz vienība, kas savā laukumā ar 1:2 piekāpās Evian spēlētājiem. Ikaunieks šim duelim nebija pieteikts.

Metz komanda vietējā čempionāta spēlēs nav spējusi uzvarēt kopš 1.novembra. Kā vēstīts, latviešu uzbrūkošais futbola pussargs Ikaunieks februārī debitēja Metz sākumsastāvā vietējās kausa izcīņas astotdaļfinālā, kurā, spēlējot viesos, 11 metru sitienu sērijā piekāpās zemākas līgas komandai.

Tikmēr negaidītu zaudējumu sestdien cietusi pašreizējā turnīra līdervienība Lionas Olympique, kas izbraukumā ar 1:2 piekāpās Lille futbolistiem.

Lai gan jau mača trešajā minūtē rezultātu atklāja Lionas kluba pussargs Korentīns Toliso, otrajā puslaikā Lille komanda guva divus bezatbildes vārtus, nodrosinot sev uzvaru.

Zaudējumu piektdien cieta arī trešajā vietā esošā Marseļas Olympique, kas savu skatītāju priekšā ar 2:3 pamanījās piekāpties Caen futbolistiem.

Ar 27 spēlēs izcīnītiem 54 punktiem Lionas Olympique saglabājusi Francijas čempionāta līderpozīciju, taču no tās par diviem punktiem atpaliek Parīzes Saint-Germain, kas turklāt aizvadījusi par vienu maču mazāk. Tikmēr Marseļas Olypique ar 50 punktiem 27 spēlēs ir trešie.

Savukārt Metz vienība tikusi pie 22 punktiem un ieņem pēdējo vietu 20 komandu konkurencē. No 17.pozīcijas, kas nodrošina palikšanu Francijas augstākajā līgā, Ikaunieka pārstāvētais klubs atpaliek septiņus punktus.