VIDEO: uzzini, cik daudz apēd mūsu hokejisti un kāds ir viņu uzturs!

0 komentāri

Kāda ir hokejistu ēdienkarte? Latvijas izlases ārsts Jānis Kvēps, spēlētājs Kaspars Daugaviņš un Oļegs Sorokins dalījās par to, ko parasti uzturā lieto sportisti. Vai apēstais būtiski atšķiras no ikdienas cilvēku, skaties video un noskaidro!

Hokeja ārsts Jānis Kvēps sacīja, ka tas, ko gadu laikā sportisti lieku uz šķīvja, gandrīz nav mainījies. Vienīgi piebilda, ka padomju laikos sportisti ēduši daudz greznāk, nekā tas ir šobrīd. Hokejistu ēdienkartē bijuši nēģi un zuši. Spēļu dienā hokejista norma ir no 10 līdz 11 tūkstošiem kaloriju, bet, piemēram, parastam cilvēkam tās ir  2000 līdz 4000 kalorijas dienā. Tomēr sportisti nedrīkst uzturā lietot asus ēdienu un gāzētus dzērienus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas