VIDEO: NHL hokejists uzbrūk tiesnesim un saņem 20 spēļu diskvalifikāciju

0 komentāri

NHL uz 20 spēlēm diskvalificējusi Kalgari Flames vienības aizsargu Denisu Vaidmenu, kurš pirms nedēļas spēles laikā uzbruka līnijtiesnesim.

27. janvārī notikušajā spēlē, kurā Flames ar 1:2 zaudēja Nešvilas Predators, Vaidmens, slidojot uz rezervistu soliņu, ar nūju no muguras uzbruka vienam no spēles līnījtiesnešiem, vēlāk aizbildinoties, ka ieraudzījis viņu pēdējā brīdī un šādi sanācis rīkoties netīšām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr NHL vadība lēma, ka hokejists soģi Donu Hendersonu pagrūdis apzināti, tāpēc piemēroja bargu diskvalifikāciju, kuras laikā Vaidmens nesaņems atalgojumu. Hokejists zaudēs 564 000 ASV dolāru (516 000 eiro) lielu naudas summu.

VIDEO: hokejists Vaidmens uzbrūk tiesnesim un saņem 20 spēļu diskvalifikāciju

Līgas piespriesto sodu apstrīdēs NHL Spēlētāju asociācija, kas uzskata, ka pieredzējušais aizsargs nav speciāli uzbrucis tiesnesis.

Vaidmens pēc notikušā vairākkārt uzsvēra, ka nav rīkojies speciāli, kā arī atvainojās cietušajam tiesnesim:”Brīdi pirms tam biju saņēmis spēcīgu triecienu laukuma stūrī, un man bija lielas sāpes plecā, kā arī kaklā,” stāstīja Vaidmens. “Centos tikai tikt nost no ledus, bet pēdējā sekundē paskatījos uz augšu, ieraudzīju tiesnesi un nevarēju izvairīties.”

“Deniss Vaidmens NHL ir nospēlējis 11 sezonas un gandrīz 800 spēles bez incidentiem. Šie fakti kopā ar medicīnisku izziņu, kas tika pievienoti dokumentiem lietas izskatīšanas laikā, pilnībā norāda uz to, ka hokejists nav apzināti izraisījis kontaktu ar līnījtiesnesi. Spēlētāja vārdā tiks iesniegta apelācija,” paziņoja hokejistu arodbiedrība NHLPA.

Arī Flames ģenerālmenedžeris Braiens Burks uzskata, ka Vaidmenam piespriestais sods ir par bargu, jo kontakts ar tiesnesi bijis neapzināts negadījums.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas