Spilgtu maču AHL regulārajā čempionātā aizvadījis latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, kurš izcēlās ar kautiņu un divām rezultatīvām piespēlēm. Ar savu sniegumu Ķēniņš palīdzēja viņa pārstāvētajai Jūtikas Comets komandai ar 5:2 pieveikt Bingemtonas Senators.

Rezultatīvas piespēles Ķēniņš veica Comets komandas abu pirmo vārtu guvumos vairākumā pirmajā un otrajā trešdaļā. Savukārt otrā perioda viducī latvietis izkāvās ar pretinieku hokejistu Trevisu Evaniku. Ķēniņš tika nosaukts par šīs spēles trešo spožāko zvaigzni, bet šo dueli viņš noslēdza ar trim metieniem pa pretinieku vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu. Latvijas hokejists šosezon 14 spēlēs veicis četras rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie negatīva lietderības koeficienta -3.

AHL turnīra tabulā Ziemeļu divīzijas trešajā pozīcijā atrodas tieši Comets, kas 47 mačos izcīnījusi 53 punktus. Trīs vietas zemāk ar 48 punktiem 49 spēlēs atrodas šobrīd uz Nacionālo hokeja līgu (NHL) izsauktā vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Sirakjūsas Crunch, savukārt uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Barracuda ar 48 punktiem 44 spēlēs ierindojas ceturtajā pozīcijā Klusā okeāna divīzijā.