VIDEO: Juris Štāls lielajā intervijā stāsta par karjeras līkločiem

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Juris Štāls, Latvijas izlases hokejists septiņos pasaules čempionātos un Soču olimpiādē, iepriekšējās sezonas aizvadīja Slovākijas līgas klubā Poprad, bet šogad ir atgriezies mājās un papildinājis HK Kurbads rindas.

Intervijā Kurbads TV hokejists dalās pārdomās par dažādiem tematiem, tostarp par posmiem profesionālā hokejista karjerā, kad tiek izbaudīts gan neaprakstāms prieks par skaistām uzvarām, gan par traumu ietekmi uz veselību. Juris uzskata, ka arī profesionāliem sportistiem ir jādomā par izglītību.

“Samērā laikus man prātā nāca doma par izglītības iegūšanu. Šobrīd man ir bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā. Vēlos ne tikai trenēt hokeja komandas, bet dzīvē darīt arī ko citu. Šobrīd man jau ir viens pienākums – esmu Latvijas U-20 hokeja izlases ģenerālmenedžeris,” intervijā stāsta hokejists.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas