Sestdienas vakarā savu pirmo mājas spēli aizvadīja hokeja klubs Kurbads, kas uzņēma Virslīgas debitantus HS Rīga. Vārtu guvumiem pārbagātā spēlē mājinieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 12:3. Neapturams ogrēniešu rindās bija spēlējošais treneris Aleksandrs Macijevskis, kura rēķinā pieci rezultativitātes punkti.

HK Kurbads spēli iesāka agresīvi – trenera Ostošova plānā bija ar spēka spiedienu neļaut pretiniekiem atslābināties ne mirkli. Leonīda Beresņeva trenētās komandas aizsardzība krita piektajā minūtē, kad Atvars Tribuncovs nodemonstrē savu firmas numuru – šķēlienu no zilās līnijas. Perioda turpinājumā Ogres komanda turpina dominēt vēl divas reizes realizējot skaitlisko vairākumu (Gatis Gricinskis un Toms Bluks), bet vēl vienus vārtus gūst Edgars Adamovičs ar skaistu caurgājienu, uzlaužot aizsardzības vaļņus. Rīdzenieki gan realizē divu vīru pārsvaru tuvu trešdaļas izskaņai.

Lielos vilcienos spēles ritējumā nekas nemainās – nospiedošs pārsvars ir pieredzējušajiem kurbadiešiem, kuri rada daudz vārtu gūšanas momentu, no kuriem vairākus arī realizē – vispirms Pauls Zvirbulis raida ripu tukšos vārtos pēc filigrānas Emīla Potāpova piespēles, mirkli vēlāk Aleksandrs Macijevskis nodemonstrē savas snaipera prasmes. Vēl vienu vārtu guvumu pievieno Zvirbulis, bet ofensīvu divas sekundes pirms sirēnas noslēdz Edmunds Kniksts. HS Rīga atbild ar vienu precīzu raidījumu.

Vārtu birums turpinās trešajā periodā – vispirms Pauls Zvirbulis sev noformē Hat Trick, bet kanonādi turpina Toms Zeltiņš, Mārcis Zembergs, bet pēdējo vakara noti nospēlē Aleksandrs Macijevskis – 12:3. Par spēles labākajiem spēlētājiem tiek atzīts Pauls Zvirbulis un vārtsargs Denijs Romanovskis no jauno censoņu komandas. Nākamā spēle HK Kurbads paredzēta otrdien, 15. septembrī, pret HK Prizma, kas šodien ar minimālu rezultātu piekāpās čempioniem HK Mogo.