Bufalo Sabres un Sanhosē Sharks spēles trešajā periodā Zemgus Girgensons pēc sāpīga Tomija Vingelsa spēka paņēmiena palika guļot uz ledus. Pēc brīža Zemgus pats spēja piecelties kājās un devās uz ģērbtuvēm. Sabres piekāpās Sharks papildlaikā ar 1:2.

Aizstāvot latviešu uzbrucēju, Karlo Koliakovo tūlīt notrieca uz ledus arī Vingelsu, par ko saņēma noraidījumu par rupjību. Vingelss par spēka paņēmienu pret Girgensonu netika sodīts. Vēlāk Zemgus atgriezās spēlē.

Sanhosē Sharks izvirzījās vadībā spēles otrajā minūtē, kad Marks Eduards Vlasičs vairākumā pārspēja Sabres vārtsargu Čadu Džonsonu. Bufalo hokejisti izlīdzinājumu panāca trešā perioda vidū, kad ar spēcīgu šķīlienu trieca ripu Martina Džonsa sargātajos Sharks vārtos. Uzvaras vārtus Sanhosē labā papildlaika trešajā minūtē guva Patriks Marlo.

Zemgus Girgensons uz ledus bija 16 minūtes, pa vārtiem meta piecas reizes, izdarīja divus spēka paņēmienus un spēli beidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.