Latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien izcēlās ar vārtu guvumu NHLpirmssezonas pārbaudes spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bufalo Sabres viesos ar 6:4 pārspēja Otavas Senators. Girgensons ar vārtu guvumu izcēlās pirmā perioda otrajā pusē, kad latvietis ar metienu no vārtu priekšas panāca 3:2.

Tāpat uzbrucējs nopelnīja arī rezultatīvu piespēli, kad 11 sekundes pirms pamatlaika beigām Girgensons asistēja Juhana Larsona vārtu guvumā, zviedram ripu raidot jau tukšos Senators komandas vārtos un panākot 6:4.

Zemgus Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 22 sekundes, nopelnot vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Tāpat latvieša rēķinā trīs metieni, viens spēka paņēmiens, viena pārtverta piespēle, divas soda minūtes un pozitīvs lietderības koeficents +2.

Tikmēr zaudējumu piedzīvojusi latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Tampabejas Lightning, kas izbraukumā ar 3:6 piekāpās Dalasas Stars. Gudļevskis šajā mačā atradās rezervē, bet viņa komandas biedrs Rejs Emerijs atvairīja 20 no 26 Stars spēlētāju mestajām ripām.

Tāpat zaudējumu sestdien piedzīvoja arī latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras Canucks, kas savā laukumā ar 3:4 papildlaikā piekāpās Kalgari Flames. Ķēniņš šajā mačā bija ārpus pieteikuma.

Pirmdien Canucks tiksies ar Arizonas Coyotes, bet Sabres spēkosies ar Toronto Maple Leafs. Savukārt otrdien Lightning būs mačs pret Pitsburgas Pinguines, kamēr Canucks aizvadīs cīņu ar Sanhosē Sharks. Jaunā NHL sezona sāksies 7.oktobrī.