Vēl vienā trillerī starp Blackhakws un Ducks pie uzvaras tiek Čikāga

NHL Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijā dramatiskā cīņā pie uzvaras otrajā papildlaikā ar 5:4 tikusi Čikāgas Blackhawks komanda, kas savā laukumā pieveica Anaheimas Ducks vienību. Sērijā šobrīd rezultāts 2-2, bet nākamā cīņa Ducks laukumā.

Minūti pirms pirmā perioda beigām mazākumā mājiniekus vadībā izvirzīja Brendans Sāds. Pirmais periods arī noslēdzās ar 1:0 Blackhawks vadību. Arī otrajā periodā nebija vērojams vārtu birums, jo labi abu komandu vārtus sargāja Andersens un Kraufords. Tomēr divas minūtes pirms otrā perioda beigām Emersons Ētems panāca 1:1.

Trešajā periodā sākās īsts vārtu birums, Blackhawks ieguva divu ripu pārsvaru, kad precīzi meta Džonatans Tēvzs un Brents Sībroks. Tomēr tad 37 sekunžu laikā Ducks šokēja mājiniekus, gūstot trīs vārtus. Vispirms Kraufordu pārspēja Raiens Keslers, tad Mets Beleskijs un visbeidzot Korijs Perijs. Šķita, ka Ducks būs veikusi neticamu izglābšanos, taču pēdējais vārds piederēja mājiniekiem, Patriks Keins realizēja vairākumu un panāca 4:4. Lai gan abas komandas centās izraut uzvaru, tomēr atkal jāspēlē papildlaiks.

Otrā papildlaika piektajā minūtē dramatisku uzvaru izrāva Blackhawks spēlētājs Antuāns Vermete. Pirmo hokejista metienu Andersens spēja atvairīt, tomēr pie atlēkušās ripas nonāca Vermete, kurš to raidīja vārtos un panāca 5:4! Sērijā rezultāts 2-2, taču nākamā spēle Anaheimas laukumā.