Stenlija kausa izcīņā otrās uzvaras Lightning, Blackhawks un Ducks vienībām

NHL izslēgšanas spēļu otrajā kārtā pie uzvarām tikušas Tampabejas Lightning, Čikāgas Blackhawks un Anaheimas Ducks komandas, kas attiecīgi pārspēja Monreālas Canadiens, Minesotas Wild un Kalgari Flames vienības.

Lightning un Canadiens duelī, rezultātu atklāja Monreālas komanda. Pirmā perioda astotajā minūtē Benu Bišopu pārspēja Džefs Petrijs. Perioda turpinājumā teicami spēlēja Bišops, kas neļāva Canadiens vienībai izvirzīties vēl lielākā vadībā. Arī Canadiens vārtu vīrs Korijs Praiss darbojās labi, taču pirmā perioda beigās, Lightning realizēja skaitlisko vairākumu un pārspēja Praisu.

Otrajā periodā Lightning guva trīs bezatbildes vārtus un praktiski noteica šī spēles iznākumu. Šīs sezonas Stenlija kausa izcīņā pirmos vārtus guva viens no Tampabejas līderiem Stīvens Stemkoss. Turpinājumā Lightning komanda negrasījās nomest apgriezienus un lieliski spēlēja uzbrukumā. Tampabejas komanda iemet vēl vienus vārtus, taču arī Canadiens atbildēja ar precīzu raidījumu. Spēles beigu rezultāts 6:2.Sērijā rezultāts 2-0 Lightning labā, turklāt abas nākamās spēles Lightning komanda aizvadīs savā laukumā.

Pie otrās uzvaras tikusi Čikāgas Blackhawks komanda, kas mājās ar 4:1 pārspēja Minesotas Wild. Par galvenajiem uzvaras kaldinātājiem kļuva Blackhawks līderi, Patriks Keins, Džonatans Teivzs un Patriks Šārps. Keins guva divus vārtus, Teivzs un Šārps pievienoja pa vienam precīzam metienam. Teicami mājinieku rindās darbijās vārtu vīrs Korijs Krofords, kurš atvairīja 30 pretinieku metienus. Sērijā 2-0 Čikāgas labā, taču nākamie divi mači Wild laukumā.

Otro spēli aizvadīja arī Anaheimas Ducks un Kalgari Flames komandas. Pirmajā šo abu komandu duelī pārliecinošu uzvaru ar 6:1 izcīnīja Ducks, taču otrajā spēlē scenārijs bija mazliet citādāks. Pirmā perioda astotajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Mets Beleskijs, kuram lielisku piespēli atdeva Raiens Keslers. Otrajā periodā vārtus neizdevās gūt nevienai komandai. Ducks uzvara tika nodrošināta  trešajā periodā – otros vārtus iemeta Hampuss Lindholms, bet punktu spēlei pielika Neits Tompsons, kurš ripu raidīja tukšos vārtos. Frederiks Andersens Ducks vārtos atvairīja visus 30 pretinieku metienus, laba spēle arī Flames somu vārtsargam Kari Ramo, kurš tika galā ar 31 no 33 metieniem.  Sērijā rezultāts 2-0 Ducks labā, taču nākāmās divas šo komandu spēles norisināsies Kalgari.