Sharks atstāj “sausā” Blues un panāk izlīdzinājumu sērijā

Sanhosē Sharks komanda otrdien atstāja “sausā” Sentluisas Blues hokejistus un panāca izlīdzinājumu Nacionālās hokeja līgas Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijā.

Otrajā mačā Sharks guva panākumu izbraukumā ar rezultātu 4:0 (1:0, 1:0, 2:0), bet sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1-1.

Rezultātu Sharks atklāja jau otrajā minūtē, kad izcēlās Tomijs Vingelss. Otrajā trešdaļā 2:0 panāca Brents Bērnss, kurš trešās trešdaļas sākumā arī iemeta komandas trešos vārtus. Savukārt punktu mačam pēdējā minūtē ielika pieredzējušais lietuvietis Daiņus Zubrus, ieraidot ripu tukšos vārtos.

Tikmēr Sharks vārtsargam Martinam Džounsam otrdien pirmajos divos periodos bija jāatvaira vien 15 metieni, bet dueli viņš noslēdza ar 26 atvairītiem raidījumiem.

Kā ziņots, sērijas pirmajā spēlē pirms divām dienām Blues guva panākumu ar 2:1.

Šīs sērijas nākamais mačs ceturtdien jau risināsies Sharks laukumā.

Kā ziņots, Austrumu konferences finālā spēkojas Pitsburgas Penguins un Tampabejas Lightning, turklāt arī šajā sērijā rezultāts ir neizšķirts 1-1. Abiem mačiem Lightning sastāvā bijis pieteikts arī latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis.