Savainotā Girgensona pārstāvētā Sabres piedzīvo kārtējo zaudējumu

Kārtējo neveiksmi Nacionālās Hokeja līgas regulārā čempionāta spēlēs pirmdien cieta pašlaik savainotā latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda, kas izbraukumā ar 3:4 piekāpās Dalasas Stars hokejistiem.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Džeimijs Benns, bet uzvaras vārtus trīs minūtes pirms pamatlaika beigām iemeta Koudijs Īkins, palīdzot Stars hokejistiem trešajā trešdaļā divreiz atspēlēties no iedzinējiem. Tikmēr Sabres rindā divus vārtus guva kapteinis Braiens Džionta.

Jau vēstīts, ka Girgensons iepriekš, bloķējot pretinieka metienu, saņēma triecienu ar ripu pa savas labās kājas potīti, tādējādi gūstot savainojumu, kura dēļ nav spēlējis kopš 24.februāra. Lai arī sākotnēji tika minēts, ka Girgensons nespēlēs vien aptuveni divas nedēļas, vēlāk Sabres galvenais treneris Teds Nolans vairs nebija drošs par šādu scenāriju.

Bufalo komanda ar 47 punktiem 73 spēlēs stabili ir vājākā komanda Atlantijas divīzijas kopvērtējumā, kā arī ieņem noslēdzošo 16.vietu arī Austrumu konferencē. Arī visas līgas kopvērtējumā tā pašlaik ir pēdējā.