Rezultatīvā un spraigā mačā Sorokina un Laviņa komandas cīnās neizšķirti Zvaigžņu spēlē

Latvijas hokeja virslīgas Zvaigžņu spēlē sestdien Oļega Sorokina komanda nospēlēja neizšķirti 7:7 ar Rodrigo Laviņa komandu. Šajā mačā komandas spēlēja trīs 15 minūšu ilgus periodus, komandas vārtsargiem spēles laiku dalot uz pusēm. Rezultatīvākais spēlētājs Sorokina vienībā bija Viktors Lobačovs, kurš guva vārtus un izdarīja trīs rezultatīvas piespēles. Tikmēr Laviņa vienībā ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Viktors Jasjonis un Toms Bluks.

Zīmīgi, ka mača rezultātu jau spēles pirmajā minūtē atklāja līdzjutēju balsojuma uzvarētājs Kristaps Namiķis, kurš pārstāvēja Sorokina komandu. Turpinājumā Mogo spēlējošā trenera komandas pārstāvji minūtes laikā guva vēl divus vārtus, panākot jau 3:0.

Lai gan Laviņa komanda divus vārtus atguva, tomēr Sorokina komanda pirmajā periodā spēja atjaunot trīs vārtu pārsvaru. Otrā perioda sākumā Laviņa komanda vēlreiz guva divus vārtus pēc kārtas, bet līdz trešdaļas beigām vienības apmainījās ar vārtu guvumiem, tādējādi rezultāta tablo pirms trešās trešdaļas vēstīja 6:5 Sorokina komandas labā.

Trešā perioda sākumā Laviņa vīri panāca neizšķirtu, tomēr pēc nepilnas minūtes pretinieki vēlreiz izvirzījās vadībā. Septītajā trešdaļas minūtē Laviņa vienība vēlreiz panāca neizšķirtu, bet piecas minūtes vēlāk šīs komandas pārstāvis Viktors Jasjonis nopelnīja pirmo noraidījumu Zvaigžņu spēlē. Tiesa, Sorokina vienībai spēles nogalē nopelnīto vairākumu neizdevās realizēt un komandas nospēlēja neizšķirti 7:7.

Par labāko spēlētāju Sorokina komandā tika atzīts Prizma uzbrucējs Lobačovs, bet Laviņa komandā šis gods tika aizsargam Blukam, kurš ir Ogres Kurbada kapteinis.