Federācijas prezidents runā daudz lieka un nepārdomāti

0 komentāri

Latvijas hokejs pirms Pasaules čempionāta nav iedomājams bez skandāliem. Tāds ir arī šis gads. Te Daugaviņš savā stilā pajoko, bet ne visi to saprot kā joku. Nu un, protams, lielais Jānis Sprukts pilnīgi ar tekstu uz A4 lapas sēž Overtime TV un stāsta, kas un kā.

Vislielākā problēma hokejā ir mīkstčaulība, jo hokeja sabiedrība ir pārāk mīksta un bailīga, arī, jāsaka, ļoti atkarīga no federācijas labvēlības. Ir tāda sajūta, ka visi baidās, ka, ja kaut ko teiks pretī, nedabūs mildronātu :). Vienīgais, kurš runā ir federācijas prezidents, žēl tikai, ka runā par daudz, daudz lieka un pilnīgi nepārdomāti. Lai kā tas būtu, bet federācijas vadība nedrīkst nonievāt spēlētāju tikai par to, ka tas pastāsta par federācijas neizdarībām, nedrīkst apšaubīt spēlētāja vēlmi spēlēt izlasē, ja paši nav radījuši 100% drošus apstākļus spēlētājam tagadnes un nākotnes skatījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visu Oļega Sorokina komentāru lasi šeit!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas