Mačā ar Norvēģiju būs uzbrūkošs hokejs ar momentiem pie abiem vārtiem

0 komentāri

Pasaules čempionātā hokejā atkal esam palikuši A grupā, bet šoreiz klāt ir arī rūgtums. Veiksmīgi nospēlējot pirmās spēles ar hokeja lielajiem, nespējām uzvarēt sava līmeņa komandas, bet ceturtdaļfināls taču bija tik tuvu.

Ir žēl, ka Latvijas puiši nespēj nospēlēt septiņas spēles augstā līmenī, un te ir vairāk jārunā nevis par fizisko, bet par mentālo gatavību lielām lietām, augstākiem sasniegumiem. Es ar to esmu saskāries spēlējot izlasē. Arī agrāk varēja just to pašapmierinātību ar sasniegto, nepietiekamu gatavību tiekties pēc augstākā. Mēs bieži vien samierinamies ar padarīto. Mans sapnis vienmēr ir bijis pacīnīties par pusfinālu, žel, ka to nekad nebija izdevies īstenot. Domāju, ka tas ir atkarīgs no katra spēlētāja un arī no treneriem. Tas ir jāgrib visiem kopā, jābūt prasīgākiem pret sevi, jāmotivē sevi ik uz soļa. Ceru, ka Latvijas hokejā pienāks tādi laiki, kad tiešām gribēsim un ticēsim, ka varam. Bet šoreiz atkal ir jāsamierinās ar to, kas ir.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēdējo maču čempionātā aizvadīsim ar Norvēģiju. Tā ir spēle, ko raksturojam ar vārdiem – nevienam neko nevajag. Es domāju, ka tā tas arī izskatīsies, un, ja hokejisti teiks intervijās, ka tā ir tāda spēle kā visas, ka viņi tai gatavojās tā kā uz visām, tad ziniet – viņi melo. Nav iespējams uz šādu spēli koncentrēties par visiem 100%. Lai kā tas būtu, zemapziņā ir pavisam kas cits. Domāju, ka spēle būs kļūdu pilna, lieku piespēļu pilna, mēs brīnīsimies un teiksim, kāpēc viņš nemet, ko tas dara. Bet tai pat laikā tur būs daudz burvības, jo iespējams mēs redzēsim tādus momentus, tādas apspēlēšanas, tādus trikus, kurus parasti neredzam, jo mums tak tā īsti neko nevajag. Vienīgais, kas var ļaut nopietni pievērsties lietai ir, teiksim, Lipmana kunga piesolīta prēmija par uzvaru, vai kāda spēlētāja vēlme parādīt sevi. Es jums apsolu, ka būs uzbrūkošs hokejs ar momentiem pie abiem vārtiem, ar skaistiem momentiem un muļķīgām kļūdām. Būs jautri!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas