Latvija pret zviedriem parādīja labu komandas sniegumu

0 komentāri

Latvijas izlase spēlē ar Zviedriju parādīja labu komandas sniegumu, sākot ar vārtsargu un beidzot ar uzbrucējiem. Daudz uzmanības tika veltīts aizsardzībai, savai vārtu priekšai, tai pat laikā katrā trešdaļā tika izveidoti vairāki bīstami momenti pie zviedru vārtiem.

Zviedri nespēja ar tehnisku hokeju pārspēt Latviju, zviedru sniegums bija pārāk mīksts, bez spēka spēles. Mūsu izlases spēlē bija dažas lietas pie kurām vēl jāpiestrādā, tas attiecas uz nomaiņām, kas brīžam bija novēlotas. Mums nepatika zviedru ātrā pāreja uzbrukumā bez apstāšanās aiz vārtiem un mierīga uzbrukuma sākuma. Diezgan nemanāmi spēles pirmajā daļā bija mūsu vadošā trijnieka spēlētāji, Daugaviņam, Girgensonam un Ķēniņam ir vēl jāsaspēlējas. Ļoti priecēja trešā trešdaļa un arī papildlaiks, kur mūsējie jutās pārliecinātāki par sevi. Domāju, bijām pelnījuši vismaz nonākt līdz bullīšiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas