Interesanti, kuri no grandiem jau ceturtdaļfinālā zaudēs iespēju kāpt uz pjedestāla

0 komentāri

Latvijas izlasei čempionāts ir beidzies. Jau 20 gadus esam elitē, un turpināsim tur būt. Lai kāds būtu sastāvs, lai kā mainītos treneri, Latvijas hokejisti parāda to, ka ir cienīgi būt Elites grupā, ir spējīgi cīnīties katrā spēlē. Mums ir bijušas labas spēles ar pasaules grandiem, kurus tagad varēsim vērot, cīnoties par čempionāta zeltu.

Ja analizējam ceturtdaļfināla pārus, tad laikam puslīdz droši par sevi justies var tikai Somijas izlase, un, man šķiet, varbūt arī Krievijas izlase. Šīm izlasēm pretī stāsies attiecīgi Dānija un Vācija, un tomēr gan krievi, gan somi ir klasi augstākas komandas. Krievija čempionātu uzsāka gausi, bet ar Ovečkina, Kuzņecova un Orlova pievienošanos, Krievija izskatās ļoti iespaidīgi. Par otru pāri jāsaka, ka laikam jau tomēr somu solīdais sniegums nedod lielas cerības dāņiem, lai gan dāņu pluss ir labi spēlējošie NHL vīri un komandas gars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārējos pāros spēkošanās būs ļoti interesantas. Čehiem nebūs viegli pārvarēt ASV pretestību. Tur ir jauni puiši, kas vēl daudz ko grib sasniegt. Nu un laikam aizraujošākais pāris tomēr ir Kanāda – Zviedrija. Interesantākais ir tas, kurš tad no grandiem netiks uz goda pjedestāla!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas