Cīņa par ceturtdaļfinālu. Atrodoties soli no bezdibeņa malas

0 komentāri

Pēc piektās spēles daudziem no mums ir nepatīkamas un arī satrauktas sajūtas. Latvijai ir izdevies paņemt tikai vienu punktu spēlēs pret mūsu līmeņa pretiniekiem. Šis punkts, protams, ir noderīgs, bet kopējā bildē tas neko daudz nedod. Labā lieta ir tā, ka mēs vēl joprojām varam cerēt uz ceturtdaļfinālu, jo tieši tā mums būtu jādomā šajā brīdī.

Esam komanda, kas ir ieguvusi punktus pret hokeja lielvalstīm, un šie punkti mums varēja pavērt iespēju tikt tālāk, bet tagad jau gandrīz atkal jārunā par bezdibeņa malu. Es gan domāju, ka nevajadzētu mums būt tik pesimistiskiem. Tomēr pamats satraukumam jau ir, un galvenais ir mūsu parādītā spēle. Tā ir bijusi diezgan pavirša un neizteiksmīga, jo īpaši aizsardzībā. Un trakākais ir tas, ka daudz kļūdās pieredzējušie spēlētāji, vai arī tie, uz kuriem ceram visvairāk. Spēlē pret Dāniju treneri trešajā trešdaļā pārgāja uz spēli trīs maiņās, pie kam ceturtās maiņas uzbrucēji spēlēja. Lieta, kas vēl mani satrauc, ir mūsu pārgalvība šad un tad, un tai pat laikā daudzu spēlētāju nepārliecinātība par sevi. Mums ir jādomā citādāk, ir jāpasaka sev, ka esam labi spēlētāji un jātur šo līmeni, nav jābaidās spēlēt tikai tāpēc, ka priekšā ir svarīgākas spēles nekā pret hokeja lielvalstīm, ir jābūt pārliecinātiem par sevi, nedrīkst atmesties no ripas, jākoncentrējās savu uzdevumu veikšanai un pēc tam palīdzībai partneriem.  Arī treneri šobrīd vēl ir sastāva meklējumos, kas, protams, rada bažas, jo citās “mazajās” komandās maiņas pārsvarā ir nemainīgas. Komandas, kurās nav NHL pēdējā brīža jaunpienācēji, ir jau saspēlējušās maiņas, bet mums tādu skaidru maiņu vēl nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Runājot par Kazahstānas izlasi, jāsaka, ka mums ir no kā baidīties, un tas ir kazahu vairākums. Otra lieta ir tā, ka nekādu respektu pret vārdu Latvija kazahi nejūt. Mēs gan zinām, ko māk darīt kazahu tā sauktie leģionāri un noteikti būsim piesardzīgi. Ceru, ka ne pārāk piesardzīgi. Ja esi laukumā ir jāspēlē hokejs, atbildīgi, ar pašaizliedzību, degsmi un arī baudu!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas