Rangers pirmā uzvara Stenlija kausa konferences finālā

NHL Austrumu konferences fināla dueli, kurā savā starpā tiekas Ņujorkas Rangers un Tampabejas Lightning, ar uzvaru sākuši Rangers hokejisti, kas momentiem bagātā cīņā ar 2:1 pārspēja Lightning vienību. Uzvaras vārti tika gūti divas ar pusi minūte pirms spēles beigām.

Iepriekšējā kārtā Rangers tikai sērijas septītajā spēlē pret Vašingtonas Capitals, nodrošināja vietu konferences finālā.  Mača sākums ne par ko neliecināja, ka Rangers aizvadījusi smagu sēriju, jo pirmajā  periodā liels pārsvars gan laukumā, gan momentu ziņā piederēja. Tomēr pēc pirmā perioda bezvārtu neizšķirts.

Otrajā perioda noslēgumā  vadībā beidzot izvirzījās Rangers komanda, kad precīzu raidījumu izradīja Dereks Stepans.  47. minūtē Ondržejs Palāts ar skaistu un precīzu metienu bez ripas apturēšanas trāpīja Henrika Lundkvista sargātā vārtu devītniekā  – 1:1. Līdz pamatlaika beigām bija palikušas mazliet vairāk kā divas minūtes, kad  pēc Kevina Heisa piespēles ripa trāpīja Dominikam Mūram un ielidoja Bena Bišopa vārtos. Rangers izcīnīja panākumu ar 2:1 un virzijās vadībā sērijā ar 1-0. Arī nākamā spēle notiks Ņujorkā.