Rangers iekļūst Stenlija kausa otrajā kārtā, uzvaras arī Senators un Wild komandām

NHL Stenlija kausa izcīņā Austruma konferences pusfinālā iekļuvusi Ņujorkas Rangers komanda, kas savā laukumā papildlaikā ar 2:1 pārspēja Pitsburgas Penguins un triumfēja sērijā ar 4-1. Citās spēlēs pie uzvarām tika Otavas Senators un Minesotas Wild komandas.

Sērijas piektajā spēlē starp Ņujorkas Rangers  un Pitsburgas Penguins, ņujorkiešiem bija iespēja no turnīra izslēgt Penguins hokejistus. Spēli apņēmīgāk sāka Rangers hokejisti, kas jau piektajā minūtē izvirzījās vadībā. Pēc uzmetiena no zilās līnijas pirmais pie atlēkušās ripas bija Dereks Stepans, kas pārspēja Marku – Andrē Flerī. Pitsburgas Penguins metās atspēlēties, jo zaudējums nozīmētu sezonas beigas. Penguins izlīdzinājumu panāca otrās trešdaļas beigās. Lielā burzmā un cīņā vārtu priekšā veiksmīgākais bija Penguins hokejists Niks Spalings.

Trešajā periodā rezultāts nemainījās. Uzvaras vārtus Rangers labā guva Karls Hagelīns, kurš papildlaika 11. minūtē, izdarot metienu no iemetiena apļa pārspēja Penguins vārtu vīru.  Panākumu ar 2:1 izcīnīja Rangers hokejisti un uzvarēja visā sērijā ar 4-1.  Konferences pusfinālā Rangers tiksies ar Vašingtonas Capitals un Ņujorkas Islanders pāra uzvarētāju.

Otavas Senators, kas zaudēja pirmajos trīs mačos pret Monreālas Canadiens, pēdējās divās spēlēs izcīnījusi panākumus.  Sērijā šobrīd 2-3 Monreālas labā, bet visas iespējas, ka šī sērija  ieilgs līdz pat septiņām spēlēm

Ceturtajā spēlē Senators savā laukumā izcīnīja mimimālu uzvaru ar 1:0, bet aizvadītajā spēlē izbraukumā pēc otrās trešdaļas viesi bija vadībā ar 3:0. Senators ne tikai prata pārsvaru nosargāt, bet arī to papildināt, viesi ar 5:1 sagrāva Canadiens.  Uzvarētāju labā ar diviem precīziem metieniem atzīmējās vārtus Bobijs Raiens, bet par galveno Senators uzvaras kaldinātāju kļuva  vārtsargs Kreigas Andersons, kurš atvairīja 45 no 46 metieniem.

Vadību sērijā pret Sentluisas Blues atguvusi Minesotas Wild, kas ar 4:1 pārspēja Blues hokejistus. Otrā perioda otrajā pusē divus ātrus vārtus guva Wild hokejisti, kas praktiski izšķīra spēles iznākumu. Ar precīziem raidījumiem izcēlās Nīderraiters un Miko Koivu. Par spēles galveno varoni kļuva Wild vārtu vīrs Devans Dubniks, kurš atvairīja 36 no 37 Blues izdarītajiem metieniem. Sērijā rezultāts 3-2 Wild labā.