Rangers atgūst spēli pret Capitals, Ducks trešā uzvara pret Flames

NHL Stenlija kausa izcīņas konferenču pusfināla pie uzvarām tikušas Ņujorkas Rangers un Anaheimas Ducks vienības. Rangers ar 2:1 pārspēja Vašingtonas Capitals, turpretīm Anaheimas Ducks ar 4:2 uzveica Kalgari Flames.

Ņujorkas Rangers komanda savā laukumā ar 2:1 pārspēja Vašingtonas Capitals. Sērijā Ņujorkas komandas spējusi samazināt deficītu līdz 2-3. Pirmie divi periodi aizritēja lielā cīņā, par ko liecināja arī spēles rezultāts 0:0. Pirmie vārti mačā tika gūti trešā perioda vidū, kad izgājienā viens pret vienu ar  izrealizēja Kērtiss Glenkross, pārspējot zviedru vārtsargu Henriku Lundkvistu. Rangers komandu no zaudējuma mačā un visā sērijā izglābās nepilnas divas minutes līdz pamatlaika beigām,  kad vārtu guva Kriss Kraiders. Uzvaras vārti tika gūti papildlaika 10. minūtē, kad pēc Rangers hokejista metiena ripa no Capitals spēlētāja Tima Glīsona ielidoja Breidena Holtbija sargātajos vārtos.

Sērijas sestā spēle risināsies Vašingtonā, taču, ja sērijā būs nepieciešama arī septītā spēle, tad tā tiks aizvadīta Ņujorkā. Otrā Austrumu konferences pusfināla pārī Tampabejas Lightning ar 3-1 ir vadībā pret Monreālas Canadiens.

Anaheimas Ducks vienība izbraukumā ar 4:2 pārspēja Kalgari Flames hokejistus, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-1. Mača ceturtajā minūtē vairākumu realizēja Ducks vienība, precīzi meta Jakobs Silverbergs.  Notikumi strauji laukumā mainijās, jo 39 sekundes vēlāk Šons Monehens panāca izlīdzinājumu, bet vēl pēc minūtes Maikls Fērlands nodrošināja Flames vadību.

Četras minūtes līdz otrā perioda beigām, Anaheimas vienība panāca neizšķirtu,  Flames spēlētājs kļūdījās savā zonā un šo ”dāvanu” izmantoja Endrjū Kogliāno. Trešā perioda sākumā, vairākumā viesus vadībā izvirzīja Mets Beleskijs, bet spēles pēdējā minūtē jau tukšos vārtos ripu ieraidīja Patriks Marūns.

Sērijas piektā spēle notiks Anaheimā. Rietumu konferences finālā jau iekļuvusi Čikāgas Blackhawks komanda, kas ar 4-0 pieveica Minesotas Wild vienību.

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03