Pie pirmajām uzvarām Stenlija kausa izcīņā tiek Rangers un Red Wings

Pirmās uzvaras NHL Stenlija kausa izcīņas spēlēs izcīnījušas Ņujorkas Rangers un Detroitas Red Wings komandas. Ņujorkieši savā laukumā ar 2:1 pārspēja Pitsburgas Penguins, savukārt “sarkanie spārni” viesos ar 3:2 pārspēja Kristera Gudļevska Tampabejas Lightning.

Ņujorkas Rangers savā laukumā uzņēma zvaigžņoto Pitsburgas Penguins hokejistus. Spēli labāk uzsāka mājinieki. Pirmie vārti tika gūti jau spēles 28. sekundē! Riks Nešs izdarīja metienu no zilās līnijas, ne pārāk veiksmīgi ripu sev priekšā atsita Penguins vārtsargs Marks Andrē – Flerī un pie tās pirmais nokļuva Rangers spēlētājs Derik Basārds, kurš nāca 1:0. Četras minūtes pirms došanās pārtraukumā Rangers panāca jau 2:0. Izcils metiens vairākumā no zilās līnijas padevās Raienam Makdonaham. Otro reizi labāk varēja nospēlēt Flerī.

Otrajā periodā viesi vienus vārtus atguva. Precīzs bija Penguins spēlētājs Bleiks Komo. Rangers zviedru vārtsargam Henrikam Lundkvistam  metienu patraucēja atvairīt Penguins spēlētājs Lapjērs. Vairāki bīstami momenti bija Rangers vienībai tomēr tie netika izmantoti.

Trešajā periodā abas vienības savus vārtus nosargāja neskartus un pirmajā spēlē minimālu uzvaru izcīnīja Ņujorkas Rangers hokejisti.

Tampabejas Lightning pirmajā spēlē spēkus mēroja ar Detroitas Red Wings komandu. Jau pirmajā minūtē izcila iespēja izvirzīties vadībā bija mājiniekiem, tomēr labi nospēlēja viesu vārtsargs Petrs Mrazeks.  Tomēr periodā vidū vadībā izvirzījās viesi pēc Kaila Kvincija un Darena Helma piespēlēm vārtus guva Red Wings līderis Pāvels Dacjuks. Septiņas minūtes vēlāk mājinieki panāca izlīdzinājumu. Braiens Boils pārspēja Petru Mrazeku. Pēc pirmā perioda 1:1.

Lai viesi izvirzītos vadībā, otrajā periodā vajadzēja tikai astoņas sekundes. Pāvels Dacjuks vairākumā ar izcilu metienu vārtu kreisajā augšējā stūrī pārspēja Benu Bišopu. Pēc ielaistajiem vārtiem Lightning hokejisti aktivizējās un radīja vairākus labus momentus. Vairākās epizodēs izcili nospēlēja Petrs Mrazeks, kurš visā spēlē atvairīja 44 metienus. Otrajā periodā rezultāts vairāk nemainījās.

Trešajā periodā mazākumā Lūks Gledenings šokēja mājiniekus, pēc izcila reida viņš spēja pārspēt Benu Bišopu un panākt jau 3:1 Red Wings labā. Perioda vidū mājinieku labā bija precīzs Ņikita Ņesterovs, panākot 2:3. Atlikušajā laikā vairākas labas iespējas bija Tampabejas Lightning hokejistiem, taču nepārspējams Red Wings vārtos bija Petrs Mrazeks, kurš arī spēles pirmā zvaigzne.