Zviedrijas hokejisti A grupas spēlē pārliecinoši ar 6:1 pieveic Austriju

Zviedrijas izlase svētdien Prāgā pasaules čempionāta A apakšgrupas mačā ar 6:1 pieveica Austrijas izlasi.

Mača rezultātu 14. minūtē atklāja uzbrucējs Fīlips Fošberjs, taču pirmā perioda turpinājumā vēl divas ripas 40 sekunžu laikā guva Oskars Klefboms un Antons Landers. Otrās trešdaļas sākumā 2+10 minūšu noraidījumu par rupju spēli nopelnīja zviedrs Dāniels Rahimi, taču austrieši vairākumu nerealizēja. Tieši pretēji – zviedri perioda vidū trīs minūšu laikā dubultoja savu pārsvaru, gūstot vēl trīs vārtus. Tiesa, pēdējā periodā Dominiks Heinrihs vienus vārtus austriešiem atguva.

Par A apakšgrupas līderi tagad kļuvusi Zviedrija, kam pieci punkti divās spēlēs. Tai ar četriem punktiem seko Čehija, bet pa trim punktiem vienā spēlē tikušas Kanādas un Vācijas izlases. Piektajā vietā ar diviem punktiem vienā spēlē ir Austrijai, kas par vienu punktu apsteidz Šveices hokejistus. Bez punktiem šajā apakšgrupā cīnās Francija un Latvija.