Zviedrijai pagarinājumā smaga uzvara pār Šveici

Pie smagas uzvaras Čehijā notiekošā pasaules čempionāta mačā sestdien tika titulētā Zviedrijas hokeja izlase, kas A apakšgrupas mačā pagarinājumā ar 2:1 pieveica Šveici.

Šā mača rezultātu astotajā minūtē atklāja Zviedrija, ko vadībā izvirzīja Eliasa Lindholma precīzais metiens. Turpinājumā ilgu laiku neviena no komandām vārtus gūt nespēja, līdz trešās trešdaļas 34. sekundē izcēlās Simons Bodenmans, panākdams neizšķirtu.

Atlikušajā pamatlaika daļā abu izlašu starpā neviens vairs vārtus neguva, tāpēc duelis turpinājās pagarinājumā. Tajā uzvaru zviedriem izrāva rezultatīvā Filipa Foršberja precīzais metiens vairākumā papildlaika ceturtajā minūtē.