Znaroka un Vītoliņa vadītā Krievija ar 5:3 apspēlē Slovēniju

Pašreizējā pasaules čempione hokejā Krievijas izlase, ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, Ostravā B apakšgrupas mačā ar 5:3 pārspēja Slovēnijas valstsvienību.

Pirmos vārtus Krievijas labā ceturtajā minūtē guva Iļja Kovaļčuks, taču jau pēc pusminūtes 2:0 panāca Nikolajs Kuļomins. Trešo ripu Slovēnijas vārtos pirmajā trešdaļā raidīja arī Jevgēņijs Dadonovs, bet otrā perioda sākumā vienus vārtus Slovēnijai atguva Anže Kopitars. Turpinājumā 4:1 panāca Vadims Šipačovs, bet tad slovēņi atkal vienus vārtus atguva, precīzu metienu izdarot Žigam Pancam.

Pēdējā periodā vēl pa vieniem vārtiem guva katras komanda, vispirms otrreiz izceļoties krievam Dadonovam, bet pēc tam – slovēnim Robertam Saboličam.

Pēc šīs spēles Krievija panākusi ASV hokejistus un kopvērtējumā ar sešiem punktiem divās spēlēs dala līderpozīciju. Aiz tām ar trīs punktiem vienā mačā atrodas Baltkrievijas komanda, bet ceturtajā vietā ar diviem punktiem ierindojas Slovākija. Vēl pie punkta tikusi Dānijas komanda, bet bez punktiem šajā apakšgrupā cīnās Slovēnija, Somija un Norvēģija.