Znaroka Krievijas izlase ceturto gadu pēc kārtas sasniedz pusfinālu

Parīzē un Ķelnē notiekošajā pasaules čempionātā šodien tika aizvadīti pirmie ceturtdaļfināla mači. Francijas galvaspilsētā Parīzē Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievijas izlase ar 3:0 (2:0;0:0;1:0) pārspēja Čehiju.

Maču aktīvāk uzsāka Čehijas izlase, izveidojot bīstamo momentu pie Andreja Vasiļevska vārtiem. Periodā septītajā minūtē Krievijas izlasei radās iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā un Znaroka padotie šo iespēju lieliski izmantoja. Spēles rezultātu ar teicamu plaukstas metienu atklāja aizsargs Dmitrijs Orlovs.
Mirkli vēlāk jau čehi varēja spēlēt piecatā pret četriem, taču ar savu momentu realizāciju nesekmējās. Pēc 65 sekundēm Krievija tika pie otrā vairākuma, ko atkal izdevās realizēt. Ar neatvairāmo plaukstas metienu no tuvas distances 2:0 panāca Ņikita Kučerovs. Otrajā periodā Znaroka komanda turpināja veidot bīstamus momentu pie pretinieku vārtiem. Savukārt Čehijas izlasei šādu iespēju uzbrukumā bija maz. Trešajā periodā turpināja dominēt ”sarkanā mašīna”, un sešas minūtes līdz pamatlaika beigām Artemijs Panarins ātrajā pretuzbrukumā guva savas komandas trešos vārtus. Turpinājumā sekoja vēl vairāki bīstami momenti pie Pāvela Francouza sargātājiem vārtiem, taču rezultāts vairs nemainījās.
Līdz ar to Krievija ceturto gadu pēc kārtās sasniedza pasaules čempionāta pusfinālu, kur viņiem pretī stāsies Kanādas un Vācijas mača uzvarētājs. Savukārt Čehijai šīs čempionāts ir beidzies.