Trešdien pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē Zviedrijas izlase pārliecinoši ar 7:3 apspēlēja Kazahstānu.

Mača pirmās divas trešdaļas Zviedrijai padevās it kā rotaļīgi, jo 40 minūšu laikā izdevās izvirzīties vadībā ar 6:1, divus vārtus gūstot Gustavam Nīkvistam. Tomēr trešajā periodā kazahi saņēmās un guva divus vārtus pēc kārtas, parūpējoties par nelielas intrigas atjaunošanu šajā duelī. Tiesa, ar to kazahu ofensīva bija beigusies, turklāt Nīkvists 55.minūtē guva savus trešos vārtus, un tādējādi Zviedrija šajā mačā mazākumā guva savus otros vārtus.

Pirms tam šajā apakšgrupā Latvija ar 4:5 (0:0, 3:3, 1:2) aizraujošā mačā piekāpās Šveicei. Latvijas hokejisti šajā duelī dažu minūšu laikā pamanījās atspēlēties no 0:3, taču tik un tā piedzīvoja zaudējumu.

A apakšgrupas kopvērtējumā vadībā ar trīs spēlēs gūtiem astoņiem punktiem ir Čehija, kamēr tikpat punktus četros mačos iekrājusi Zviedrija. Trešā ar septiņiem punktiem ir Šveice, kam ar sešiem punktiem seko Krievija, kamēr piekto pozīciju ar pieciem punktiem ieņem Norvēģija. Četrus punktus guvusi Dānija, kamēr pa diviem punktiem ir Latvijai un Kazahstānai.