Trešdien pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Somija tikai mača otrajā pusē salauza Ungārijas pretestību, izcīnot uzvaru ar 3:0.

Pārsvaru somi nodrošināja tikai spēles otrajā pusē, kamēr tās pirmā daļa viņiem nebija viegla, jo, par spīti lielam pārsvaram, neizdevās atslēgt Ungārijas hokejistu vārtus. Spēles rezultātu 37.minūtē atklāja Ate Ohtamā, bet 50.minūtē pārsvaru dubultoja Miko Koivu. Punktu šim mačam pielika Aleksandrs Barkovs, 57.minūtē gūstot somu trešos vārtus. Somija šajā mačā pa ungāru vārtiem izdarīja 51 metienu, kamēr pretinieki pa vārtsarga Jūses Sarosa vārtiem meta tikai 13.reizes.

Pirms tam trešdien negaidītu uzvaru šīs apakšgrupas ietvaros izcīnīja Baltkrievija, kas ar 4:2 (0:0, 0:2, 4:0) pārspēja Slovākiju. Pēc šī mača slimnīcā tika nogādāti divi slovāku hokejisti – aizsargs Mihals Sersens lauzis kāju, bet uzbrucējs Andrejs Štjastnijs traumējis krūšu muskuli.

B apakšgrupas kopvērtējumā līdere ar maksimāli iespējamiem 12 punktiem četrās spēlēs ir Somija, kamēr deviņus punktus iekrājusi trīs spēles aizvadījusī Kanāda. Trešajā vietā ar sešiem punktiem ir Slovākija, bet tai ar pieciem punktiem seko Francija un Vācija, kas guvusi četrus punktus. Tikai trīs punkti ir ASV rēķinā, tikpat ir arī četras spēles aizvadījušajai Baltkrievijai, kamēr Ungārija četros mačos pie punktiem nav tikusi.