Vācieši izrāda lielu pretestību zviedriem, tomēr piedzīvo zaudējumu

Pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Zviedrijas hokejisti ar 4:3  pārspēja Vācijas valstsvienību, ar kuru šodien spēkosies Latvijas izlases hokejisti. Šajā duelī ar diviem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās zviedru hokejists Oskars Mellers.

Kad abas komandas bija aizvadījušas pusi pirmā perioda, spēli uz 15 minūtēm nācās pārtraukt, jo bija nepieciešams nomainīt laukuma apmales stiklu. Pārtraukums par labu nāca zviedru hokejistiem, kuri, atgriežoties laukumā, pusotras minūtes laikā guva divus vārtus, kad precīzi bija Oskars Mellers un Jūakims Lindstrems.

Piecas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām Zviedrija nonāca mazākumā, un vairākumu Vācijas izlasei realizēja Markus Kinks. Vācija panāca izlīdzinājumu, kad precīzs bija Nikolass Krāmers.

Trešā perioda trešajā minūtē Zviedrijas valstsvienība izvirzījās vadībā, kad ripu vārtu devītniekā raidīja Džons Klingbergs, bet pēc sešām minūtēm Mellers guva savus otros vārtus un pārsvaru dubultoja. Tomēr piecas minūtes pirms pamatlaika beigām jau vienādos sastāvos precīzs bija vācietis Matīass Plahta, kurš panāca vairs tikai vienu vārtu atstatumu.