Spraigā spēlē Francija uzvar Austriju

Visai spraigā A apakšgrupas cīņā Francijas valstsvienība ar rezultātu 2:0 bija pārāka par Austrijas hokejistiem. Francija abus vārtus guva noslēdzošajā periodā.

Pirmais periods aizritēja bez kādas komandas izteikta pārsvara, un metienu attiecība pēc pirmās trešdaļas bija 6:5 par labu Austrijai. Otrā perioda vidū virs laukuma ledus parādījās neliela migla, kas gan nenāca par labu nevienai no komandām, jo arī šajā trešdaļā vienības nespēja atklāt cīņas rezultātu.

Stefāns da Kosta trešā perioda septītajā minūtē izdarīja metienu no tālienes, ko vārtu priekšā pielaboja Damjēns Flerī, kurš vairākumā guva pirmos vārtus šajā duelī.

Minūti pirms pamatlaika beigām Austrijas izlase nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, ko izmantoja francūzis Lorāns Menjē, raidīdams ripu tukšos vārtos. Atlikušajā spēles minūtē vārti netika gūti un Francija svinēja uzvaru ar 2:0.