Somijai vēl viena “sausā” uzvara, šoreiz pret Slovēniju

B apakšgrupas spēlē pie trešās “sausās” uzvaras tika Somijas hokejisti, kuri ar 4:0 apspēlēja Slovēnijas izlasi. Pirmie divi vārti šajā cīņā tika gūti 40 sekunžu laikā. Vispirms piektajā minūtē mača rezultātu atklāja Leo Komarovs, bet dažas sekundes vēlāk vārtus guva arī Petri Kontiola.

Otrajā periodā turpinājās somu aktivitāte, un viņi iemeta vēl divas ripas slovēņu vārtos, kad trešdaļas otrajā minūtē precīzu metienu izdarīja Aleksandrs Barkovs, bet četras minūtes līdz perioda beigām vairākumu realizēja Jonass Kempainens. Trešajā spēles periodā vārti netika gūti un uzvaru ar 4:0 svinēja Somijas hokejisti.