Somijai ceturtā “sausā” spēle pēc kārtas un uzvara pār Slovākiju

Somijas hokeja izlase sestdien pirms tam notikušā B apakšgrupas mačā iemeta trīs vārtus trešajā trešdaļā un ar 3:0 sagādāja vēl vienu zaudējumu Slovākijai.

Somijas valstsvienība nolēma šoreiz dot atpūtu savam pamatvārtsargam Pekam Rinnem, kuram pietrūkst vien nepilnas trešdaļas, lai uzstādītu jaunu mūslaiku pasaules čempionātu rekordu. Somu vārtsargs nav pārspēts jau gandrīz 192 minūtes, bet pašreizējais rekords – 206 minūtes un 26 sekundes – pieder slovākam Janam Lašākam, kurš to sasniedza 2004.gadā.

Tiesa, Somija tik un tā pamanījusies uzstādīt jaunu turnīra rekordu, jau ceturto spēli pēc kārtas neielaižot ripu savos vārtos.

Šajā mačā Somijas valstsvienības vārtus sargāja talantīgais Jūse Saross, tiekot galā ar visiem 22 slovāku metieniem.

Uzvaru Somija nodrošināja pamatlaika pēdējās desmit minūtēs, kad 51. minūtē vārtus vispirms guva Jonass Donskojs, bet pēdējo piecu minūšu laikā vēl pa reizei ripu Slovākijas izlases vārtos raidīja Juhamati Āltonens un Leo Komarovs.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.