Slovāki tikai pēcspēles metienos pārspēj Dāniju

Pie grūtas uzvaras Pasaules čempionāta pirmajā spēlē tikusi Slovākijas valstsvienības, kas tikai pēcspēles metienos ar 4:3 pārspēja Dānijas izlasi.

Pirmie vārti šajā cīņā tika gūti 25.minūtē, kad Dāniju vadībā izvirzīja Patriks Bjorkstrands. Vārtsargi pārspēti vairs netika līdz trešā perioda ievadam, kad jau vadībā izvirzījās Slovākija, pa vārtiem gūstot Mihalam Sersenam un Marekam Viedenskim. Cīņas 50.minūtē Dānijas hokejistiem gan izdevās panākt neizšķirtu, vārtus gūstot Niklasam Hardam.

Abas komandas turpināja līdzvērtīgu spēkošanos arī cīņas turpinājumā, jo neilgi pēc pretinieku otro vārtu guvuma Slovākiju vadībā atkal izvirzīja Dominiks Graņāks. Tomēr mazāk nekā trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Dānija atkal panāca neizšķirtu, kad vārtus guva aizsargs Daniels Nīlsens.

Arī šis duelis turpinājās pagarinājumā, kur gan neviena komanda vārtus neguva, bet bullīšos uzvaru slovākiem nodrošināja Marko Dano.