Rinnem jauns “sauso” spēļu rekords, Somija pēcspēles metienos uzvar Baltkrieviju

Pasaules čempionātā hokejā B apakšgrupas spēlē Baltkrievijas izlase atņēma vienu punktu arī spēcīgajai Somijas valstsvienībai, pēcspēles metienu sērijā piekāpjoties ar 2:3. Šajā mačā jaunu pasaules čempionāta rekordu uzstādīja somu vārtsargs Peka Rinne, kurš netika pārspēts 237 minūtes un piecas sekundes.

Mača rezultātu atklāja Baltkrievijas hokejisti. Spēle 45. minūtē precīzs bija Jevgēņijs Koviršins. Pēc sešām minūtēm somi, realizējot vairākumu, rezultātu izlīdzināja, taču vēl pēc minūtes izvirzījās vadībā ar 2:1. Vispirms somiem vārtus guva Jonass Donskojs, bet pēc tam precīzu metienu izdarīja arī Tēmu Hartikainens. Divas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām Baltkrievijas izlase vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju. Skaitliskais spēlētāju vairākums Somijas aizsardzības zonā baltkrieviem nesa augļus, jo pusminūti pirms spēles beigām Vitālijs Kovals panāca 2:2.

Mača papildlaikā vārti netika gūti, tāpēc komandas sacentās pēcspēles metienu sērijā. Tur pārāki bija somi, uzvaras vārtus gūstot Donskojam.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.