Norvēģija pārsteidz Šveici un uzvar pagarinājumā

Norvēģijas hokeja izlase svētdien pasaules čempionāta spēlē ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:0, 0:2, 1:0) pagarinājumā pārspēja Šveici, vēl vairāk sajaucot situāciju A apakšgrupā, kurā sacenšas arī Latvija.

Spēli šveicieši iesāka ļoti pārliecinoši un jau trešajā minūtē pārņēma vadību, kad izcēlās Samuels Valzers, tomēr nākamos trīs vārtus pamanījās gūt Norvēģija, divus vārtu guvumus radot brāļiem Kenam Andrē Ulimbam un Matisam Ulimbam, bet vēl vienus iemetot Martinam Reimarkam.

Trešajā trešdaļā šveiciešiem atkal bija ļoti liels pārsvars un jau ātri deficītu līdz minimumam samazināja Simons Mozers, bet izlīdzinājumu izdevās panākt vien desmit sekundes pirms pamatlaika beigām, kad atzīmējās aizsargs Felisjēns di Buā.

Līdz ar to komandām nācās spēlēt pagarinājumu, kurā Norvēģija realizēja vairākumu, uzvaru izraujot Andrēass Martinsens.

Līdz ar to A apakšgrupā situācija kļuvusi vēl dramatiskāka – bez uzvarām pašlaik ir vienīgi Latvija un Šveice, bet tās abas izcīnījušas pa diviem punktiem, jo abos līdz šim aizvadītajos mačos zaudējušas vien pagarinājumā vai pēcspēles metienos.