Norvēģija B grupas spēlē ar 3:1 sagādā piekto zaudējumu Slovēnijai

Pasaules hokeja čempionāta B grupas ietvaros pie otrās uzvaras izdevies tikt Norvēģijai, kas ar 3:1 pieveica Slovēniju, kas tādējādi zaudējusi izredzes sasniegt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu.

Norvēģi rezultātu atklāja devītajā minūtē, kad vairākumu realizēja komandas līderis Patriks Tūresens, tomēr otrās trešdaļas sākumā slovēņiem izdevās panākt izlīdzinājumu, izceļoties Janam Muršakam. Tie gan izrādījās Slovēnijas valstsvienības pirmie un vienīgie vārti šajā mačā, jo pēcāk otrā perioda laikā Norvēģijas izlase guva divus bezatbildes vārtus, tos iemetot Annešam Bastiansenam un Jūnasam Hūlosam.

B apakšgrupas līdere ar desmit punktiem četrās spēlēs ir Baltkrievija, bet pie deviņiem punktiem tikušas Somija, ASV un Krievija. Tikmēr labāko četriniekam ar septiņiem punktiem seko Slovākija, kamēr seši punkti ir Norvēģijai. Vienu punktu savukārt iekrājusi Dānija, bet Slovēnija pie punktiem pagaidām nav tikusi.