Norvēģi ar 3:1 pieveic slovēņus

Pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas mačā pie otrās uzvaras izdevās tikt Norvēģijai, kas ar 3:1  pieveica Slovēniju, kas tādējādi zaudējusi izredzes sasniegt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu.

Norvēģi rezultātu atklāja devītajā minūtē, kad vairākumu realizēja komandas līderis Patriks Turesens, tomēr otrās trešdaļas sākumā slovēņiem izdevās panākt izlīdzinājumu, izceļoties Janam Muršakam. Tie gan izrādījās Slovēnijas valstsvienības pirmie un vienīgie vārti šajā mačā, jo pēcāk otrā perioda laikā Norvēģijas izlase guva divus bezatbildes vārtus, tos iemetot Annešam Bastiansenam un Junasam Hulosam.