Momentiem bagātā spēlē ASV papildlaikā uzvar Slovākiju

ASV hokeja izlase Čehijā notiekošā pasaules čempionāta B apakšgrupas mačā pamanījās zaudēt trīs vārtu pārsvaru, taču pagarinājumā pieveica Slovākiju. ASV bija pārāka ar 5:4.

Jau mača pirmajās piecās minūtēs ASV hokejisti izvirzījās vadībā ar 2:0. Vispirms precīzu metienu izdarīja Bens Smits, bet pēc pusotras minūtes Sets Džounss realizēja vairākumu.

Otrajā periodā trešos vārtus amerikāņi guva jau pēc 27 nospēlētām sekundēm – precīzu metienu izdarīja Enderss Lī. Tiesa, drīz pēc tam četrus vārtus guva slovāki. Vispirms vairākumu realizēja Marians Gaboriks, pēc tam pa reizei precīzi bija Adams Janosiks, Vladimirs Draveckis un Milans Bartovičs, panākot Slovākijai vadību ar 4:3. Vienus vārtus amerikāņi paspēja atgūt jau otrā perioda beigās, kad vārtus guva Čārlijs Koils.

Trešajā periodā spēles rezultāts nemainījās, tādējādi komandām nācās izspēlēt papildlaiku, kur pārāki bija amerikāņi, uzvaras vārtus gūstot Džekam Eihelam.